BOHOUŠEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ani ve snu mě nenapadlo, že existuje něco, jako lidská náruč, co hladí, plná mistička, teplý, měkký pelíšek a voňavá kuchyň. Neznal jsem vlídné slovo, drbání pod bradou, nikdy jsem nechodil na procházky. Znal jsem jen svou plesnivou boudičku, řetěz kolem krku a zahřívali jsme se společně se dvěma kočičkami, se kterými jsem se o boudičku dělil. Věřte, nebo ne, takhle jsem žil celých 11 let. 11 let jsem nikoho nezajímal, občas mi před boudu postavili hrnec se zbytky a tak to šlo každý den. Teď jsem u tety v psím ráji a jak víte, do ráje patří Anděl a já takový malý vděčný Anděl vlastně jsem.
Doma se chovám, jako kdybych tu bydlel odjakživa, tiše si hovím na místečku na gauči, věrně čekám, až mě tety ruka podrbe a pomazlí, venku hltám všechny vůně a krásy, co jsem nikdy nepoznal, miluju svou paničku a s obrovskými Díky v očích jí pokládám hlavu na klín.
Já se dočkal a teď už věřím, že tu svou pravou lidskou duši ještě najdu a zachráním ji od samoty, tak jako sám jsem byl zachráněn, vás Bohoušek."

Bohoušek je malý kříženec, typu knírače, bude mu kolem 11 let a váží 12 kilo. Tento psí miláček, žil zapomenutý celý svůj život v boudě na řetězu, společnost mu dělaly dvě kočičky, jeho člověk byl lhostejný a zlý. Je to nesmírně vděčný a hodný pes, naprosto odevzdaný svému člověku, věrností a láskou ve svých očích vás bude dojímat každým pohledem a nikdy ho neomrzíte. Je to dokonalý kluk, s úžasnou povahou, není nic, co by na něm nebylo krásné. Miluje lidi a nevadí mu žádní pejsci ani kočičky. Doma je jak pěna a vydrží sám, je čistotný a tichý, klidný, miluje procházky venku, kde je hravý, nadšený, veselý z každého místa, které pozná a které si může očichat, Od rána do večer by se jen nechal drbat a hleděl vám do očí a vděčně děkoval. Při každém odchodu na venčení jen mírně znejistí, jako by se ptal: "Nenecháš mě tam, vrátíme se, viď ?"
Je to zkrátka Anděl, pohodový, bezproblémový a zdravý kluk. Hledáme pro něj nejhodnější laskavé majitele, v bytě nebo domě se zahradou, kde ho budou milovat, tak jako my, protože Bohoušek si zaslouží ten Nej domov a ty Nej mezi vámi.
Bohoušek je odblešený, ostříhaný, odčervený, čipovaný, kastrovaný, s ošetřenými zoubky, bez srdečního šelestu a s normálními krevními testy.
Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s Ivetou.
V případě vážného zájmu volejte na telefonní číslo 602 259 705 , info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz
Za fotky děkujeme Mirka Burgelová