ČERTÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ahoj Lidi, co teď tohle čtete, já jsem Čertík a přišel jsem si pro štěstí. Štěstí mi chybělo celej život a i když jsem už starší pejsek, rád bych ho konečně našel a zůstal s vámi šťastný. Poznal jsem zlý a lhostejný lidi, dvorek i řetěz, hlad a taky samotu a nezájem. Ted u tety je můj život konečně, jak má být a já se moc těším na procházky, mazlení a lenošení na gauči, ale nenechte se mýlit, nejsem vůbec žádnej línej děděk, naopak jsem veselej rarach a dovádění a šmejdění venku mě moc baví. Bude mi kolem 9 - 10 ti let, ale jsem plnej elánu a život mám moc rád, takže s vámi budu skotačit ještě určitě hodně dlouho. Máte - li doma fenečku, tím líp, kámošku uvítám a moje srdce konečně poskočí. Doma jsem hodný a vydržím sám, piluju hygienu, jen se psími kluky si moc nesednu, nemám rád malé děti, jinak s lidma jsem kámoš hned.
Rád bych akční nějakou hodnou a procházkovou paničku, nebo páníčky, co mě budou mít rádi a já jim za to dám své velké srdce, váš Čertík."

Čertík je asi 9 - 10 ti letý kříženec pudlíka, je to střapatý voříšek o váze 10 kilo. Bydlel s asociálními lidmi, kteří se o něj mnoho nestarali, byl zanedbaný a zadredovaný, žil spíše venku a o to více si teď vděčně užívá teplého pelíšku a domácí pohody. Je to veselý aktivní skřítek, stále dobře naladěný, miluje lidi i procházky a jeho věk vůbec jeho aktivitě neodpovídá. Je přátelský a vděčný za každé pohlazení, mazlí se moc rád a doma je hodný, na vodítku sice tahá, ale kdo ví, zda ho vůbec někdy zažil. Miluje fenečky a doma by byl za kamarádku rád, psí kluky moc nemusí a nemá rád vůbec děti. Hodil by se k hodným lidem, kteří chodí hodně ven na procházky, uvítal by dobře oplocenou zahrádku, nebo i byt, vlídné laskavé lidi, co na něj budou mít čas. Je to malý neposeda, vykouzlí vám úsměv na tváři a jistě si ho, jako my, okamžitě zamilujete.
Čertík je odblešený, nyní ostříhaný z dredů, odčervený, kastrovaný s ošetřenými zoubky. Má šelest na srdíčku, bere lék Cardisure, hůře slyší. Léky i pravidelné kontroly kardiologa ( cca 1x 4 - 6 měsíců) mu doživotně bude hradit náš Spolek, na pražské klinice.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po předchozí návštěvě v Praze, je možné domluvit s Dominikou na
tel : 773 632 263, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705
Děkujeme moc za fotečky Patricii Veřtátové