Kris - Love Is In the Air - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Jemný, něžný a veselý andílek hledá svoji vysněnou rodinu, kterou bude moct milovat celým svým srdcem. Kris je přibližně 5 měsíců starý, nemá zatím ještě ani 10 kilo, jelikož je ale hodně hubený a měl by určitě přibrat a správně nasvalit, v dospělosti očekáváme spíše střední až větší vzrůst s hmotností kolem 25 kilo. Kris se nachází v azylu Tail Story ve lčích Dolech u Kroměříže.

Kris je citlivý psí chlapeček, v životě si zažil už dost zlého, chvilku mu trvalo, než začal lidem věřit. Teď už je z něj miláček, chodí se mazlit, dovádí se svými psími kamarády, hraje si a konečně si užívá života, jako ostatní veselá štěňátka. 

Kris vinou neléčeného úrazu přišel o zadní nožku, musela mu být kvůli rozsáhlému postupujícímu zánětu amputována. Naštěstí pejsci tuto ztrátu neberou tak tragicky jako lidé, Kris se během chvilky naučil běhat po třech, už ho nic nebolí a raduje se z nového života u nás v psím azylu.

Pro Krise hledáme milující rodinu, která ho přijme takového, jaký je, nebude ho zbytečně litovat, ukáže mu všechny krásy světa, bude ho brát na výlety do přírody, naučí ho se nebát ve velkém lidském světě. Kris je doposud jako nepopsaná kniha, těch pár špatných kapitol je jíž dávno zapomenuto, a je načase začít psát nové, mnohem veselejší, plné nádherných zážitků.

Kris má rád společnost dalším pejsků, byli bychom proto rádi, kdyby měl v novém domově psího kamaráda. Není to však podmínka. Podmínkou je ale pelíšek uvnitř domu, kvalitní strava a vyvážená dávka pohybu. Kris je hodně citlivý, pokud víte, že je to u Vás opravdu velká divočina, bude pro Vás vhodnější spíše jiný pejsek, například náš Bruno :). Pokud však máte ve svém srdci kus místa pro jednoho úžasného jemného psího kluka, určete se Krisíkovi ozvěte.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Kris odejde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojené s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Krise nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.