MONTY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Mé jméno je Monty a jsem zde, jako mnoho dalších opuštěných pejsků, s mnoha podobnými příběhy. Můj příběh je bohužel často převyprávěný a mnohokrát omílaný, bohužel i do mojí rodiny přišly děti a já musel z kola ven. Je mi 7,5 roku a jsem moc milý, malý, hodný Raslík. Miloval jsem svou rodinu a ona mně, ale narodily se děti a já je prostě nemusím. Párkrát jsem zavrčel, ohnal se, oheň byl na střeše, sbalil jsem si očkovák, tenisák a šel o dům dál. První dny jsem se rozkoukával a poplakal jsem si. Teď už vím, že mě čeká nový, lepší život a také, že mi teta najde moc fajn rodinku a vše bude zapomenuto navěky. Jsem moc hodný a mazlivý kluk, mám rád procházky, jsem vychovaný, čistotný a poslušný. S fenečkami jsem kámoš, kluky si vybírám, doma jsem bydlel s kočičkou, se kterou jsem spával v posteli. Hledám domov pro sebe a můj tenisák, protože ten musím mít rozhodně stále s sebou, váš Monty."

Monty je 7,5 roků starý Jack Russell teriér. Je to velký mazel a dal by cokoliv za hlazení, drbání a válení se na gauči. Je 100% čistotný, doma nic neničí, jen rád cupuje svoje tenisáky, bez nich nedá ani ránu. Na vodítku chodí krásně, ale potřebuje i běhání po zahradě za míčkem, je to aktivní milý kluk, citlivý a moc hodný, poslušný, vychovaný. S fenami vyjde bez problémů, se psy jak kdy, po větších ze strachu vyjíždí. Doma bydlel s kamarádkou kočičkou. Ovládá povely: sedni, k noze a na místo, pokud ale vidí jiného psa, tak se mu poslouchat nechce.
Doma nám sám pláče, potřebuje čas si zvyknout, bude moc rád za psí kamarádku, společnost páníčků, které miluje. Ideálně bydlení v domečku se zahrádkou, může bydlet i v bytě, kde nebude dlouho sám s tolerantními sousedy. V autě jezdí bez problémů, nemá rád, když se zvedá za břicho, může se ohnat, nestiskne, časem si jistě i v tomto najde důvěru, jinak zvládá manipulaci bez problémů. Preferuje paničky - ženy, mužů se zpočátku bojí, ale zvykne si, děti opravdu netoleruje, znervózní a cení zuby.
Monty je úžasný chytrý, bystrý a šikovný miláček, hledá stabilní domov u zodpovědných páníčků, lásku, životní jistotu a především zásobu tenisáků.
Je odčervený, čipovaný, kastrovaný, očkovaný, zdravý pes. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči se Simonou, kontakt předám.
Pište informace o vás na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za krásné Montyho fotky děkujeme moc Veronika Kubů