Mazlivá Eliška - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Eliška, originální kříženka, cca 11 let, 30 kg. Svým lidem jsem byla oddanou, milující, dokonalou... Odvděčili se mi tak, že jsem skončila v kotci útulku. Kohokoli jsem slyšela přicházet, radovala jsem se, že pro mě přišli mí páni, že to vše byl jen zlý sen. Marně. Plané naděje. Teď již vím... A tak prosím třeba zrovna Vás, dejte mi domov. Nyní čekám v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi.
 
Po seznámení se jsem kontaktní, mazlivá, pusinkující. U všeho Vám budu asistovat Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně neštěkám. Při manipulaci jsem hodná. Na vodítku umím. V autě jezdím ráda.
Pejsky mám ráda, fenky si vybírám. Ke kočkám vhodná nejsem.
 
Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, do bytu nebo domku, pouze s přístupem dovnitř (ne kotec, bouda, celé dny sama na zahradě, apod.).
 
Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě čeká. Krevní testy mám v pořádku.
 
V minulosti jsem měla nejspíš mrtvičku – soudě z hlavičky, kterou dávám lehce na stranu. Ovšem chodím krásně a jsem stále aktivní. Proto mi byly nasazeny léky, které vyjdou 650 Kč/měsíc.
 
Volejte na 776666258, od ponděli do soboty od 9 do 19 hodin, dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.