Nejvěrnější Kevin - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Kevin, krásný kříženec, 16 kg, čerstvých 12 let (narodil jsem se v listopadu 2008). Již jednou jsem byl adoptován. Prožil jsem krásné 4 roky s milovanou paničkou, ovšem nedávno zemřela, a já se tak dostal do útulku znovu. Byl jsem na ní fixován, najednou takový šok. Přál jsem si jít za ní... Ale prý ještě není můj čas, prý mám před sebou ještě to krásné. Teď čekám v dočasné péči pod spolkem Psí senioři v nouzi a moc prosím, dejte mi domov.
Jsem úžasný, nenáročný, společenský pejsek, miluji lidi, včetně rozumných dětí. Jsem i vychovaný – nežebrám, hygienické návyky mám, umím základní povely. Na vodítku, ale i bez něj, chodím hezky. Veškerou manipulaci snesu.
Mohu i ke psům, fenám (ke kterým se chovám jako pravý gentleman), kočkám.
Domov hledám pouze uvnitř, v bytě nebo v domku, ideálně u pánů, co se mnou budou neustále, jako má bývalá panička. O samotě ničím a pláču. Na druhou stránku to má své výhody , navážu se na Vás silným citovým poutem, budu tím nejvěrnějším parťákem.
Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Vzhledem k věku trošku hůře vidím a slyším, ale to mi v ničem nevadí.
Volejte na 776666258, dočasná péče Most, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Neposílejte SMS, jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.