Cloe - Love At the First Sight - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 11m Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselá, hravá a temperamentní úžasná psí princezna vyhlíží svou novou rodinu, se kterou bude moct prožít svůj vysněný život plný výletů, her a dobrodružství. 9 měsíců štěstí a nekonečné lásky na dlouhých běhacích nožičkách. Cloe se nachází na Slovensku, po dohodě je možné zajistit převoz na hranice.

Cloe je mladá aktivní psí slečna, velmi touží potkat stejně založeného člověka, který se jí bude věnovat a nabídne jí všechno to, po čem Cloe zatím jen sní - dlouhé procházky, učení nových věcí, aktivitu při psích sportech, běhání, dovádění s dalšími pejsky, mazlení, měkký pelíšek uvnitř domu, kvalitní stravu a své srdce na dlani.

Cloe je velmi chytrá a učenlivá fenka s velkým množstvím energie, nadšeně se vrhá do jakékoli aktivity, kterou jí její dvojnožec poskytne. Obyčejné procházky jí nestačí, hledá opravdu aktivní rodinu, které nebude její temperament překážet, právě naopak ho s radostí přivítá. Cloe Vám bude oddanou parťačkou při Vašich toulkách přírodou, určitě ráda vyzkouší canicross, agility, flyball, coursing, frisbee, dogtrekking, cokoli Vás napadne, Cloe bude jedině pro. Rozumí si s dalšími pejsky, má ráda děti. Pouze do aktivní rodiny.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, kastrovaná. Cloe půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. V případě zájmu o Cloe nám prosím napište pár informací o sobě na e-mail cernanek16@azet.sk nebo volejte +421908075038. Děkujeme :)