ANDY

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Dovolte, abych se představil, napsal vám pár řádek o sobě, protože i já jsem se dostal k tetě, abych mezi vámi našel ty pravé a zkušené majitele, pro sebe na míru. Jmenuji se Andy a jsem představitel plemene Belgický ovčák malinois, jsou mi 4 roky a jsem překrásný zdravý pes. Můj bývalý pán přecenil své síly, ač se mnou svědomitě pracoval a naučil mě spousty věcí, na můj temperament to nestačilo a neuznal jsem ho jako svou pravou autoritu. Jsem veselý, hravý, pracovitý pes, se spoustou energie a elánu do práce a rád bych našel svého pána, který by mi dopřál vše, co potřebuji a zároveň byl pro mě ta správná autorita a šéf. Miluji svou rodinu, jsem věrný a oddaný společník, pravý přítel a hledám jistotu, zodpovědné majitele a také disciplínu a řád. Váš Andy."
 
Andy je 4 letý BOM s PP (pracovní krev, otec Mondioring 3) pochází v velmi kvalitního chovu, s výbornými předky svého plemene. Do Dočasek byl umístěn majitelem, který s Andym udělal velký kus práce, nicméně Andy mu přerostl přes hlavu a přestal ho považovat za svou stabilní autoritu.
Andy je skvělý pracovní pes, má základní poslušnost a ovládá spousty povelů a dovedností. U nás pokračuje ve výcviku a je to skutečně chytrý bystrý kluk, kterého baví makat. Andymu nechybí sebevědomí, které ojediněle překročí hranice, potřebuje hodně zaměstnat hlavu i tělo a především zkušeného a jistého pána, kterého bude bezvýhradně akceptovat a uznávat. Andy vyjde bez problémů s fenami i se psy, ale doma bychom pro něj volili, kvuli dominanci, raději jen větší vyrovnanou fenu.
Je to velký vítač a miluje své lidi, ctí svou rodinu, je to aktivní hravý kluk, zbožňuje míčky, aporty a rád se mazlí. Potřebuje vybít energii, má dobré přivolání, je poslušný, při delší samotě, štěká, rád jezdí autem, skvěle hlídá. Hodí se i na psí sporty, různého typu.
Pro Andyho hledáme velmi zodpovědné majitele, s přirozenou autoritou, zkušené s výcvikem a povahou BOM, kteří mu dají řád a budou 100% důslední. Hledáme páníčka, který s ním bude pracovat, bude mít na něj hodně času a ocení jeho pracovitou, věrnou a úžasnou povahu. Andy je vhodný pouze do domu se zahradou, s přístupem domů. Je odčervený, čipovaný, kastrovaný a kompletně očkovaný, kyčle ok.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou na tel : 777 310 185.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo tel : 602 259 705
Za fotky děkuji Jana Trpálková