Rony

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Rony

Věk: 5 let

Velikost: velký 44 kg

Snášenlivost: s konkrétním pejskem je nutno vyzkoušet, s většími pejsky a fenami nemívá problém, malá zvířata vůbec nesnese.

Nachází se: AniDef, Žim u Teplic

Kontakt: 736 769 601

RONY je krásný kříženec německého ovčáka, který hledá domov, kde by byl pro své pánečky miláčkem. Byl zvyklý na bydlení v domku se zahrádkou s přístupem dovnitř, je čistotný. Zahrada musí být dobře zabezpečena proti útěku, protože má občas chuť vyrazit na výlet. Snášenlivost s konkrétním pejskem je nutno vyzkoušet, s většími fenami nemívá problém, ve smečce na volno vrtí ocáskem. Krásně chodí na vodítku, ale dělá machra jako by chtěl všechny zakousnout. Procházky miluje. Jinak je to bezproblémový pejsek, který snese veškerou manipulaci a to i když si hraje s hračkami. Za plotem budí respekt a umí dobře hlídat. Vzhledem k jeho přátelské povaze mu hledáme domov, kde nebude brán jako živý alarm, ale jako právoplatný člen domácnosti. Lidi miluje, chce být v jejich společnosti. Do adopce může jít i k větším dětem. Rony je nádherný pes a opravdový miláček. V poslední době mu evidentně chyběl pohyb a z tohoto důvodu má nadváhu a musí se dostat do fyzické kondice.

 

Do adopce odejde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Formálně půjde do adopce pod spolkem Pes nejvěrnější přítel, z.s.

Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/?