Mazlík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem pejsek ze řetězu. Vždy jsem si myslel, že řetěz je mé poslání, které jsem přijal a na každém svém omezeném kroku vláčel s sebou sem a tam. Přišla změna a skončil jsem v útulku. Poprvé jsem zažil ten pocit bez toho drnčivého "poslání" na krku a můžu Vám říct: Je to moc fajn.

Lidé procházejí kolem mého kotce, jsou úžasní a se všemi jsem hned kamarád. Poznávám, co je pro mě nejdůležitější, jsi to TY - člověk. Ke štěstí by mi stačil jeden můj a navždy! Mé přání bylo vyslyšeno a odjíždím do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi, odkud se prý takoví páníčci, co já potřebuji, hledají! Pomůžete mi domů?

Jsem Mazlík, kříženec, 15 kg, 7 let. Jsem moc hodný, mazlivý, vnímavý a nenáročný kluk. Hygienické návyky dodržuji na 100%. Když zůstanu doma sám, v klidu si odpočívám a užívám pelíšku. Na vodítku umím, rád chodím na procházky a toulky krajinou. Cestování autem se mi nelíbí, ale je to tím, že nejsem moc zvyklý. Manipulaci snesu, jen sahání na uši mi vadí. Ostatní pejsky a fenky rád pozdravím, ale nejraději bych byl jedináčkem. Kočky vyzkoušené nemám.

Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě. Jsem očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Mám čerstvě vyčištěné zoubky. Veškerá vyšetření mám v pořádku, jsem zdravý kluk, připravený na nový začátek.

Volejte od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin na 776666258. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Dočasná péče Dolní Měcholupy, Praha. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.