TEXO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

 

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Děkujeme :-)

Texo je necelé čtyři měsíce starý chlapeček. Byl zachráněn z romské osady na východním Slovensku. Jeho minulost je pro nás absolutně neznámá a neznáme ani jeho původ. Z čehož vyplývá, že ani netušíme, jakých plemen je kříženec a nevíme, jak velký bude v dospělosti. Vážně nevíme. Aktuálně má cca sedm kilo.

Texo je jako každé jiné štěně. Je akční, rád poznává nové věci, miluje chodit na procházky a moc rád se mazlí a chová v náručí. Je to stále nepopsaný list, takže bude jen a jen na novém majiteli, jak si Texíka vychová.

Ve výběru nových rodiny zásadně upřednostníme zájemce bez dětí do 12ti let. Vzhledem k nutnosti dalšího výcviku štěněte nehledáme ani zájemce v důchodovém věku. V rodině určitě může být i další pejsek a vzhledem k věku štěněte nepředpokládáme problém ani s kočkami a jinými domácími zvířátky.

Pejsek je odčervený, odblešený, kompletně očkovaný a čipovaný s vlastním petpasem. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti - ošetřeno smlouvou.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.