Kouzelný Merlinek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Zůstal jsem sám! Už jednou jsem to zažil. Nepamatuji si proč?! Ani teď nevím proč. Víte, my pejsci útulky špatně snášíme, o to hůře, když už jsme zažili takové zklamání, jsme staří a přesně víme co nás čeká. Představte si samotu bez konce, podzimní chlad a ještě chladnější železné mříže... Pak přišlo jedno pondělí, den jako každý jiný? Vůbec ne! Slyšel jsem, jak říkají, že jedu na výlet do dočasně péče pod spolek Psí senioři v nouzi. V tu chvíli vyšlo mé slunce a duše přestala bolet. Mám naději! Hurá! Mé doma a hlavně má rodina na mě někde čeká, a díky Vám se o mě brzy dozví.

Říkají mi Merlínek, kříženec střední velikosti,14 let, 13kg. Jsem moc hodný, kontaktní, mazlivý, nenáročný a stále aktivní kluk. Hygienické návyky dodržuji na 100%, nic neničím, neštěkám a o samotě vydržím. Na vodítku umím a moc rád chodím na dlouhé procházky. V autě jsem malinko nedočkavý a zvědavý, kam to asi jedeme?. Veškerou manipulaci snesu.

Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě. Mohu k rozumným dětem. K ostatním pejskům jsem kamarádský a kočičky vyzkoušené nemám.

Jsem očkovaný a čipovaný. Užívám léky na srdíčko a léky na podporu jater (Enap a Essentiale – celkové měsíční náklady cca 350 Kč). Trochu hůře slyším, ale to my starší kluci už tak máme. Čeká mě čistění zoubků.

Volejte na 776666258, dočasná péče Praha. Nepište SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.