Bret

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Bret
Věk: 12 let
Velikost: střední
Snášenlivost: fenky i psi bez problémů
Nachází se: Bohuslavice (Opava)
Kontakt: Jana Šejdová, tel. 739902289
 
Bretík se k nám dostal ze záchytných kotců, kde ho zcela náhodou objevila jeho bývalá majitelka. Byla zděšená, že se k Bretíkovi nehlásí jeho současný majitel i stavem, ve kterém Bretíka našli se potulovat po ulicích. Žila v domnění, že má Bretík krásný domov.
Bretík se u dočasné tety brzy zabydlel, po počáteční nejistotě zapadl mezi její smečku a začal se učit všemu, co dosud neuměl a oživoval si věci, které již zapomněl. Zpočátku měl problémy s hygienou, byl nejistý ve vztahu k ostatním psům, ale vše již perfektně zvládl a vypiloval. A tak je již připraven hledat domov.
Je to velice hodný, klidný, ale přitom veselý pejsek, který zbytečně neštěká. Miluje procházky a za pamlsek je schopný udělat i kotrmelec. Na svůj věk je aktivní a je zcela zdravý. Jen už maličko hůř slyší, ale zatím to nezpůsobuje žádné problémy. Na zavolání svého páníčka přijde s obrovskou radostí a šustění pytlíčku s pamlsky také nepřeslechne. Je to mazlík, který vydrží se svým človíčkem koukat celý večer na televizi a nechá se při tom hladit a hladit a hladit. Je to takový malý závisláček, který by měl nejraději celý den svého páníčka v dosahu.
Nesmírně miluje řádění se svými psími parťáky na zahradě, vyběhá se s nimi, pohraje si a je spokojený. Není to ale žádný hyperaktivní divočák, vyběhá se a jde odpočívat do svého pelíšku nebo se někam přitulit ke svému milovanému dvounožci.
Hledáme pro něho domov v domečku se zahrádkou, ale samozřejmě s bydlením uvnitř. Psím parťákem nebo parťačkou, se kterými si bude rozumět, také nepohrdne, naopak bude velmi rád.
Do adopce půjde očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný a po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.