BRITA(n)

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

BRITA - BOJOVNICE TĚLEM I DUŠÍ
Příběh Brity je jako pohádka s krásným koncem....
Její minulost je zahalena tajemstvím. Krásná chundelatá ovčanda, která se zjevila plazící se na chodníku. Zadní nožky neposlouchaly....
Byla nahlášena záchranářům a nasledovala rychlá akce. Nikdo netušil co se jí stalo. Stačil ale pohled do jejích krásných očí. Dalo se v nich číst. Mluvila beze slov. Chtěla žít, chtěla znovu chodit a její chuť do života byla motorem, který hnal kupředu všechny, kteří byli v její blízkosti. Měla poraněnou páteř a prognóza i výsledek léčby značně nejistý.... peníze v tuto chvíli nehrály žadnou roli. Vše bylo na Britě. Na její vůli a odhodlání. Lékaři i terapeuti dovedli dokonalou práci
Brita to dala. Dnes už nikdo nepozná, že měla namále. Vyhrála svůj život a hodlá ho žít. Nepromarnit ani minutu, užívat si plnými doušky všechny krásy světa a milovat bez podmínek.
Brita je nádherná 4 letá fenka, která se uchází o svůj sladký domov na vždy. Je to temperamentní a chytrá fenka. Miluje celým srdcem, tak jak to umí jen pes.
Je vhodná do domku se zahradou, bez hospodářských a dalších drobných zvířat. Může klidně i ke psímu parťákovi, se kterým se vyřádí. Rozhodně potřebuje laskavou a zároveň pevnou ruku pána. Cvičák by jí rozhodně prospěl a jistě bavil. Zkrátka zabavit, unavit a šup spát. Může klidně i k rozumným dětem. Bude jim neúnavně nosit aporty a nezkazí žádnou hru.
Domů půjde s adopční smlouvou a po předadopční kontrole.
Zájemci mohou volat nebo psát sms na číslo 606 175 317
Roxana Pohludková
Klidně pište do zprávy i něco o sobě ,vaše zkušenosti se psy a co můžete Britě nabídnout