Sibyla

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Občas nás situace v útulku nutí hrát si na vědmy. Odhadovat minulost a tvořit krásnou budoucnost. Podobně je tomu u fenečky, které jsme dali jméno Sibyla. Je těžké odhadnout, kdo je a čím si v životě prošla, ale úplně pěkné to asi nebylo. Je to starší dáma, žila asi někde venku a příliš péče a lidské společnosti se jí nedostávalo.

Sibyla je odhadem 8 let stará ovčanda, je na svůj věk velmi aktivní, miluje procházky, na kterých se chová ukázněně a dělá člověku tu nejmilejší společnost. Jako správná ovčanda je učenlivá, spolupracující a velmi snaživá, moc ráda pracuje za nějakou dobrou odměnu nebo pohlazení. Hračky už ji příliš nezajímají, je to přece dáma a ne neobratné štěně. :-) Velice zodpovědně a věrně svému plemenu si střeží před kýmkoliv neznámým svůj prostor.

ZDRAVOTNÍ STAV: Sibyla je naočkovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem. Je v dobré kondici a při síle.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Sibyla hledá domov u rodinného domku se zahradou, je vynikající hlídač a určitě svému novému páníčkovi dobře v tomto směru poslouží. Hledá člověka povahou klidného a zkušeného, který jí dá dostatek času, aby si na něj a na svůj nový domov zvykla. Sibyla neměla v životě na růžích ustláno a její důvěra v člověka není "na první dobrou", je proto potřeba ji v útulku několikrát navštívit a vytvořit zde základ budoucího vzájemného vztahu. Hodí se k odrostlým dětem, které ji nepřekvapí nečekaným chováním. Co se týče ostatních zvířátek, Sibyla se zatím nijak neprojevuje.

Zájemci o adopci pište na utulek@tstabor.cz nebo volejte na 778 465 467.

Za fotografie děkujeme Radkovi Havlíčkovi vividfoto.cz.

https://www.utulektabor.cz/84g/