Jemný Josífek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Říkají mi Josífek. Můj dosavadní život nebyl zrovna procházka růžovým sadem. Žil jsem v otřesných podmínkách, to si nedovedete ani představit. Naštěstí mi svitla jednoho dne naděje, a byl jsem odebrán těm ošklivým lidem. Skončil jsem v útulku a odevzdaně čekal. Kolem nešťastní psí kamarádi, studený kotec, tma, sychravo, dokola se opakující střídání dnů a nocí. Až najednou se otevřela vrátka mého kotce a v nich stál anděl. Minimálně pro mě to anděl byl. Odvezl mě s sebou do spolku Psí senioři v nouzi a zajistil teplý pelíšek v dočasné péči. Momentálně patřím do smečky nových kamarádů, ale je nás tu víc, nemohu tady zůstat. Proto hledám TEBE. Hledám svého soukromého anděla, se kterým strávím zbytek svého života. Věř mi, že pro tebe udělám vše. Daruji ti veškerou svojí lásku.. Kde jsi?
 
Mám 32 kg, 11 let. Zprvu jsem nesmělý, poté mazlivý. O samotě neštěkám, neničím. Hygienické návyky jsem si již osvojil. Na vodítku umím.
Mohu i k tozumným dětem, starším lidem, jiným psům, kastrovaným fenám. Vždy je lepší na návštěvě vyzkoušet.
 
Domov hledám pouze uvnitř!
 
Mám čip, přeočkování mě čeká, srdce i krev mám v pořádku. Užívám kloubní výživu, proto bych měl raději minimum schodů.
 
Byl mě navštívit i známý Luděk Zelenka, dostal jsem pohlazení, piškotek, a odcházel se slovy: "Josífku, jsi skvělý pejsek, kéž máš brzy domov."
 
 
Volejte od pondělí do soboty na 776666258, dočasná péče Liberec. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.