Věrný mazlík Art - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Dlouhé měsíce jsem slyšel - „Arte, jsi velký pes, máš svůj věk, již nemáš šance na najití domova. Kotec útulku bude domovem až do tvého konce.“ Nechtěl jsem, prosil všechny příchozí pohledem, vrtěním ocásku... Ale člověk je mocnější než pes.
Když jsem byl vysvobozen a dostal se do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi, nevěřil jsem. Již nejsem v kotci, ale stále nemám to hlavní, svého pána, kterému dám celé srdce. Prosím, dejte mi domov.

Jsem 11-letý kříženec, 39 kg, ale klamu vzhledem. Dobrák, tolik kontaktní, mazlivý, stále aktivní, hravý. Své dočasné paničce jsem stále za patami. Ležím mimo pelíšek, jen abych na ní viděl. Tolik miluji a tolik toužím... Hygienické návyky mám, přehnaně neštěkám, neničím. Na vodítku umím. Veškerou manipulaci snesu, neublížil bych.

Se psy a fenami jsem bez problému, i na kočku bych si zvykl. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem. Domov hledám v bytě v klidném prostředí nebo v domku, ale pouze uvnitř (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě!), ideálně u pánů, kteří nebudou celé dny v práci.

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká, krev i srdce mám v pořádku. Vzhledem k věku užívám kloubní výživu. Hůře slyším, ale to mi v ničem nevadí.

Volejte na 776666258, Chrást u Prahy (okres Nymburk). Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.