ČITA - AISHA

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Žalany
Region: Ústecký
Datum nálezu: 14.09.2020
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 652

Podrobný popis

AKTUALIZACE_ Čitu se podařilo umístit do dočasné péče, ale domov hledá dál!
AKUTNĚ SHÁNÍME MÍSTO PRO ČITU - AISHU, aby nemusela po operaci do útulku -domov nebo dočasnou péči, prosíme o sdílení! PRAHA, KLIDOVÝ REŽIM, KONTROLY NA KLINICE -nic víc nepotřebuje. tel: 736 769 601, PROSÍME KDO BY MĚL MÍSTO aspoň na 3 týdny??
Fenka je po složité operaci pánve, může opustit kliniku, kde strávila skoro 3 týdny. Hledáme pro ni místo v Praze nebo nedalekém okolí (kvůli kontrolám na klinice Ivet -P4), v bytě bez množství schodů nebo v baráčku se zahradou s bydlením uvnitř. Během chůze a na venčení je potřeba ji přidržovat v závěsu. Je menší až střední velikosti (15kg), není to fyzicky nic náročného, má doporučený klidový režim, je třeba ji hlídat, aby špatně nešlápla, ideálně musí být zavřena v malé místnosti, ohrádce nebo kleci pokud není pod dohledem. Fenka je čistotná, kromě klidového režimu a ježdení na kontroly na kliniku v tuto chvíli nevyžaduje žádnou speciální péči (rehabilitace zatím není možná, bude nutná později). Je snášenlivá se psy, kočkami a dětmi. Je velmi hodná, ale bojí se lidí, nevěří jim. Potřebuje hodně lásky a klidu, aby se dala dohromady.
Více info zde:
 
Kolik bolesti musela zažít ...  Nalezena vyhublá, plná modřin a pohmožděnin, některé čerstvé, jiné staršího původu, se zlomenou pánví, schovaná pod autem, se strachem v očích. ČITU jsme odvezli ihned na kliniku, podstoupila náročnou operaci pánve,nevěděli jsme, jestli bude chodit, byla celá oteklá, měla problém s vyměšováním, původně ji musela být zavedena cévka. Náklady na její záchranu jsou značné, pomáhat můžeme jen díky vám, našim dárcům .. Kdo by jí chtěl podpořit, může zaslat libovolný přispěvěk na náš transparentní účet 2401251539/2010 či náš netransparentní sbírkový účet 2101566109/2010.  Teď už víme, že se Čitu podařilo zachránit! Děkujeme nálezkyni, že nám zavolala, děkujeme našemu dobrovolníkovi, co ji okamžitě odvezl do Prahy, děkujeme klinice za rychlé a profesionální jednání. Držme Čitě palce, je to velká bojovnice!