Špuntík

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Trpasličí pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Petrovice u Karviné
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 23.09.2020
Akt. umístění: Útulek Dětmarovice
Evidenční číslo: 2259

Podrobný popis

Špuntík je malinký kříženec, který potřebuje co nejdřív najít rodinu, potřebuje rychle teplý pelíšek a skvělé zázemí. Špuntíkovy zkušenosti s lidmi asi dříve nebyly moc dobré, pak už se to s ním vleklo a získal o sobě špatnou reputaci. Propána... může být tenhle drobný prcek nezvladatelný? Ne, vše je jen o lidech. Proto hledá někoho, kdo se nelekne, když Špuntík vrkne, protože se mu bude zdát, že je v ohrožení. Někoho, kdo nechce jen malinkého psa (protože prostě chce), ale kdo mu může poskytnout trpělivé a vlídné zacházení, ruku, která pohladí, někoho, kdo nastaví pravidla a bude to on, kdo bude pánem situace a Špuntík se tak už nebude muset stresovat. Na procházce je úplně zlatý, chce se mazlit, nebojí se vlézt na klín, nechá se nosit, miluje pamlsky. A ty šediny? Pche, je hbitý jak laňka.
 
Špuntíkovy oblíbené činnosti: Kroucení prdelky a chození jak primadona, zkoušení všech možností, jak se dostat člověku na klín, běhání. 
Neoblíbené činnosti: Pocit ohrožení a tím pádem povrkávání. To nemá rád, jednak kvůli strachu, ale taky kvůli tomu, že si o něm pak lidi myslí, že je zlý.  
 
VIDEO zde.
 
V případě adopce nevykastrovaného jedince vyžadujeme zamezení jeho dalšího množení.

Pro více informací prosím volejte 724 266 257.