Sally - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Sally
Věk: 5-6 let
Velikost: malá, cca 6 kg
Snášenlivost: fenky i pejsci v pohodě, zvyklá na kočky, morčata, králíky. Větší děti jí nevadí
Nachází se: Klučov (u Českého Brodu)
Kontakt: Ilona Slánská, tel. 608203720. V případě zájmu prosím pouze volejte, na SMS nebudeme reagovat.
 
Sallynka pochází ze zrušené množírny a původní prostředí se podepsalo na jejím zdravotním i psychickém stavu. Přišla k nám s mnoha zdravotními problémy, které bylo třeba nejprve vyřešit, proto si u své dočasné tety pobyla déle. Ale dnes už je to naprosto zdravá holčina a začíná se rozhlížet po světě a hledat si ten svůj první a poslední opravdový domov.
Sallynka je hodná a mazlivá holčička, která miluje jak gauč, tak procházky. Vzhledem k prostředí, ze kterého přišla, je z počátku k lidem nedůvěřivá a déle jí trvá, než si na někoho zvykne. Pak je to ale zlatíčko a svému človíčkovi dělá „ocásek“.
Větší děti jí nevadí. malým dětem se vyhýbá a schovává se před nimi. Nemá ráda jejich temperament a hlučnost. Ostatní pejsci jí nevadí, pohraje si s nimi, ale když jí to přestane bavit, tak si zaleze a chce mít svůj klid. Je tedy vhodná jako jedináček nebo ke klidnému pejskovi nebo fence, který by respektoval její náturu.
Hygienu má zvládnutou na jedničku, o samotě nic neničí, neštěká.
Hledáme pro ni rodinu bez malých dětí a velmi ráda bude psím jedináčkem v rodině. Pokud by měla k sobě klidného psího kámoše nebo kámošku, zvládla by to také.
Důležitá je pro ni trpělivost majitelů, kteří jí dají čas, aby si zvykla na nové prostředí, na svoji novou smečku, kteří jí dají čas na to, aby se naučila jim důvěřovat a nebudou na ni pospíchat. Pak se jim za jejich lásku a trpělivost odvděčí svojí maximální oddaností.
Sally půjde do nového domova kastrovaná, čipovaná, odčervená a očkovaná, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.