Daxi - Full Package of Love - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý hravý chlapeček hledá svoji rodinu, jejíž srdce bije pro úžasné krátkonožky. Daxi je kříženec jezevčíka a většího pejska, v dospělosti odhadujeme větší vzrůst na kratších nožičkách. Daxi se nachází v azylu Tail Story ve Vlčíc Dolech u Kroměřížě.

Daxi je stále usměvavé štěňátko s nekonečnou dávkou energie. Nejradši by si pořád jen hrál, většinu času tráví se svou psí kamarádkou Elinkou, společně poznávají svět svými zoubky, dovádějí na zahradě a radují se z každé maličkosti.

Hledáme pro Daxe rodinu žijící v rodinném domku se zahradou, která nabídne Daxovi spoustu aktivit, výletů a procházek, zaměstná jeho uběhané nožičky i bystrou hlavičku, připraví mu měkký pelíšek uvnitř domu a bude ho milovat celým svým srdcem. Rodinu, která je připravená na rozkousané boty a loužičky, probdělé noci, ostré štěňátkové zuby i psí chlupy v polévce. A které přesně tohle všechno chybí k dokonalému štěstí.

Daxi je miláček, své nové rodině bude každý den nadšeně dokazovat, jak je rád, že je má. Pokud chcete poznat jeho lásku, ozvěte se Daxovi, už Vás netrpělivě vyhlíží.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Daxi půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Dixyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.