Spikey - Love You -> Love Me - Vlčí Doly

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Mladý, veselý, aktivní a přátelský Spikey je rád za každou pozornost, proto hledá milující rodinu, se kterou bude moct prožít nejšťastnější psí život. Spikey má 2 roky a přibližně 22 kilo, maminka byla dobrman, tatínek border kolie. Spikey se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech nedaleko Kroměříže.

Spikey je přátelský pejsek, nádherný čokoládový chlapeček, který bude moc vděčný za každý pohyb, výlet a dobrodružství, které bude moct se svou rodinou podniknout. Miluje běhání s dalšími pejsky, má spoustu energie a touhy po pořádném protažení jeho dlouhých dobrmaních tlapek, jeho bordeří hlavička zase s radostí přivítá každou výzvu se něco nového naučit, něco nezapomenutelného prožít. Je vděčný za psí společnost, od první chvíle u nás působí, jako by tady s námi byl odjakživa.

Spikey doposud žil převážně na zaradě a v kotci, u nás může i dovnitř domu, a je za to velmi rád. Rodinný dům se zahradou by pro něj byl nejlepší, s dostatkem pohybu a zaměstnání hlavy určitě zvládne i byt. Hodí se k dašímu pejskovi, zvládá i děti, kočky raději nedoporučujeme. Svým temperamentem a radostí z pohybu bude skvělým parťákem všem sportovně naladěným lidem, rád si vyzkouší canicross a cokoli dalšího, u čeho bude moct běžet s větrem o závod.

Spikey je velmi chytrý, pohodář a zlatíčko, hledá jen tu nej rodinu. Pokud jste to právě Vy, ozvěte se mu, už na Vás netrpělivě čeká.

Očkovaný, čipovaný, bude kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Spikey půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Spikeyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.