Spikey - Love You -> Love Me - Vlčí Doly

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý, aktivní a přátelský Spajkí si toho za svých necelých 5 let prožil už docela hodně. Narodil se mamince dobrmance a tatínkovi BOC, první rok svého života prožil v kotci, jeho paníček na něj neměl příliš mnoho času, když se pak stěhoval do bytu, Spajkí musel definitivně pryč. A tak se dostal k nám. Nějaký čas prožil v dočasné péči, odkud byl adoptovaný a po dvou letech vrácený. Jeho nový páníček na něj opět přestal mít čas. Nejspíš se jim Spajk už přestal hodit. Spajk totiž potřebuje poměrně dost pohybu a speciální přístup, především venku. Teď je Spajkí v další dočasné péči. Věříme, že jeho další a už poslední zastávkou bude nový trvalý domov, milující, chápající a už navždy.

Spajk miluje lidi, je hodný i na děti. Se psy je to trochu složitější, ve společné domácnosti už nemá problém fungovat s další pohodovou fenkou, venku na ostatní psy reaguje docela energicky, tahá a štěká. Nedoporučujeme ho proto do rušných měst, na sídliště a podobně. Spajkí by byl nadšený v domě se zahradou, kde by rád běhal a byl spokojený. Doma by pak pomáhal vařit, se svým páníčkem by sledoval televizi a asistoval u každé činnosti. Hlavně když bude mít svého milovaného člověka nablízku.

Spajkí je aktivní pejsek, miluje běhání, dovádění, rád by dělal nejrůznější psí sporty - oblíbil si canicross, vyzkoušel skijöring, tahání koloběžky i kola. Bude šťastný, když se bude zkrátka něco dít. Má spoustu energie a touhy po pořádném dobrodružství. Jeho dlouhé dobrmaní tlapky budou vděčné za pořádné protsžení, jeho bordeří hlavička zase s radostí přivítá každou výzvu se něco nového naučit, něco nezapomenutelného prožít.

Svým temperamentem a radostí z pohybu bude skvělým parťákem všem sportovně naladěným lidem, rád si vyzkouší cokoli, u čeho bude moct běžet s větrem o závod.

Spajkí může být v rodině s dětmi i další větší vyrovnanou fenkou, ale zvládne být i psím samotářem. Soužití s kočkami nedoporučujeme. Dokáže žít i v bytě, ale v domě se zahradou mu bude mnohem líp.

Spajk je očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Do nové rodiny půjde po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Spajka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište co nejvíce informací informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story & Útulek Bouda.