KERRY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Kerry a bude mi kolem 4 - 5 let. K tetě do Dočasek jsem přijela nedávno, předtím jsem pár měsíců bydlela v záchytných kotcích, kde jsem udělala s tetama velké pokroky, protože když mě našli, bála jsem se i vlastního stínu. Teď už je ze mě umazlená vděčná holčička, která miluje své lidi.
Jsem moc hodná a nekonfliktní fenečka, nevadí mi pejsci ani kočičky, sice jsem čičiny zpočátku proháněla, ale teď už vím, že jsou to kamarádi a ne jídlo. Jídlo mám taky moc ráda a je to na mě trošku znát, vážím teď 7,5 kila, ale potřebuju trochu shodit. Nemám problém si vyskočit na linku a obsloužit se sama, pokud v kuchyni necháte voňavá lákadla. Určitě hledám rodinku, kde bych mohla doma na gauč, to totiž miluju. Na vodítku umím krásně, hygienu zvládám, jen si z počátku musím zvyknout na váš nový režim. Budu se těšít na lidičky s dobrým srdcem, co mě budou milovat. Hledám ten nejkrásnější domov, páníčky, kterým budu dělat radost na pořád. Vaše Kerry."

Kerry je asi 4 - 5 letá malá kříženka, kterou jsme přijali po několika měsíčním pobytu záchytných kotcích, kde byla nejdříve velmi plachá a bojácná. Nevíme, odkud pochází, ale jistě se s ní dříve nezacházelo moc hezky, teď už je z ní milá holčička, sice se ještě trochu bojí nových lidí a situací, ale laskavým přístupem vlídných lidí, si na vás krásně zvykne. Kerry ráda lenoší na gauči doma, tulí se ke své paničce, venku chodí krásně na vodítku, je čistotná a doma by uvítala klidně hodného psího kámoše. Doma se ráda sama obslouží, v tom je třeba ještě zapracovat, nenechávat nikde lidské jídlo.
Je to zlatíčko, pro které hledáme klidný a vlídný domov, ideálně v domečku se zahrádkou, ne někde v centru rušného města.
Kerry je kastrovaná, odčervená, bude kompletně očkovaná, čipovaná.
Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Olešku Březová, po dohodě s Klárou na tel : 723 029 785
info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz ...