Alf Pod hradem Radyně - virtuální adopce

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Voříškov z.s.

Podrobný popis

ALF - POUZE VIRTUÁLNÍ ADOPCE

Alf se nenachází v útulku, je v dočasné péči, kde už si zvykl, že by vzhledem k jeho věku a problémovému chování není snadné najít trvalý domov.  V dočasné péči tedy již zůstane. Můžete jej však finančně podpořit a přispět mu tak na krmení, za což budeme velice vděční -  2500648929/2010 Fio banka do poznáky Alf.

Virtuální adopce je vhodná zejména pro ty, kteří nemohou vlastnit svého pejska. K virtuální adopci jsou vhodní psi, kteří jsou u nás na trvalo, nebo se dlouhodobě léčí. Forma podpory jednotlivého pejska záleží na zájemci. Virtuálního páníčka budeme pravidelně informovat o tom jak se pejsek má a jednou za čtvrt roku pošleme pár fotek. 

Ahoj, jsem Alf, papírový appenzellský salašnický pes. Narodil jsem se roku 2011. 

Bohužel jsem toho v životě moc nepoznal, život jsem trávil na řetězu a občas "vyhrál" nějakou tu ránu.

Proč si mě páníček koupil nevím...

No a teď jsem v útulku, učím se věřit lidem, poznávat nové věci, poslouchat a takové normální věci, které většina psů zná a umí od štěněte.

Ze strachu nebo z návalu emocí se občas neovládnu a pověsím se tetám na ruku, ale nekousnu moc, jen tak varovně a na povel sedni zase slezu, sednu a tvářím se provinile.

Alfík je krásný pes, který má problem se sebeovládáním, za měsíc u nás ale udělal velký pokrok. Hledáme pro člověka se zkušenostmi s tímto plemenem, někoho kdo mu dá čas najít ztracenou důvěru v lidi, někoho, kdo se ho nezačne bát po první zahuhlání. On je totiž v duši moc hodný a veselý pes, který si jen z pudu sebezáchovy kolem sebe musel udělat obrannou bublinu.

Ano Alf umí "vystartovat", ale nikdy nikomu neublížil, nikdy nekousl natvrdo, četnost těchto neovládnutí se neustále snižuje a věříme, že s důvěrou ve svého člověka vymizí úplně.

Alf je čistotný, umí základní povely, umí chodit na vodítku.

Rád se mazlí, válí a koupe.

Vhodný na zahradu, kterou dokonale ohlídá.

Alf je umístěn v dlouhodobé dočasné péči, ve které zůstane již napořád.

V případě zájmu o další informace pište na voriskov@gmail.com