Dony - Nothing Is Impossible - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Roztomilý huňatý dlouhonohý medvídek hledá svoji milovanou rodinu, která mu pomůže splnit jeho sen o báječném životě. V dospělosti odhadujeme střední velikost s hmotností do 15ti kilo (je to náš odhad). Nyní má cca 4 kila a 2 a půl měsíce. Dony se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Dony je jedním ze tří štěňátek, které nezačaly život zrovna šťastně. Jejich majitel se o ně přiliš nestaral, a tak, jakmile to bylo možné, putovali za lepším životem, s mezizastávkou v našem azylu. U nás toho mají taková malá štěňátka hodně na práci, hned od rána se s dalšími psími kamarády přetahují o uzlíky, běhají za míčky, společně dovádějí na zahradě, neunávně společně okusují pelíšky, dělají loužičky a hromádky. Zkrátka se ani chvíli nenudí. Když konečně s plnými bříšky usnou, zdají se jim sny o opravdových domovech, které jsme se rozhodli jim pomoct splnit. 

Hledáme pro Donyho rodinu, která miluje procházky a výlety stejně jako on, nebude se hroutit z loužiček a rozkousaných ponožek, vše prcka s laskavostí a trpělivým přístupem naučí, nebude šetřit na kvalitní stravě a veterinárním ošetření, bude ho milovat a vychová z něj dokonalého psího úžasňáka. Podmínkou je pelíšek uvnitř domu. Další pejsek v rodině výhodou.

Pokud si myslíte, že jste pro Donyho ta pravá rodina, určitě se mu ozvěte, moc rád by už začal s poznáváním velkého světa, který mu toho má tolik co nabídnout.

Očkovaný základní štěněčí vakcínou, čipovaný, odčervený. Dony půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Donyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.