Jurášek - Funny Smiling Treasure - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý, hravý a umazlený psí chlapeček hledá svoji novou rodinu, ve které bude moct prožít všechno to, o čem si zatím jen snil. Jurášek má 7 měsíců a odhadem 10 kilo, v dospělosti odhadujeme hmostnost kolem 15 - 18ti kilo, nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Když k nám Jurášek přišel, byl zpočátku nesmělý a hodně opatrný, během pár minut na něm bylo vidět, jak rád by se zapojil do hry s dalšími štěňátky, ale stále nevěděl, jestli je to bezpečné. Stačilo ho pohladit, zašeptat mu do ouška, že už se nemusí ničeho bát. Na znamení důvěry mi olíznul obličej a vyrazil vstříc novému životu. Od té chvíle je Jurášek v jednom kole, přetahuje se s dalšími psími kamarády o uzlík, běhá za míčkem, užívá si dovádění v trávě i odpočinek v měkkém pelíšku. Vypadá u nás opravdu šťastně, ale my víme, že ten opravdový a mnohem úžasnější domov na něj teprve čeká.

A tak pro Juráška hledáme rodinu, která ho bude milovat, dopřeje mu spoustu procházek, výletů a poznávání všeho nového. Jurášek miluje lidi i další pejsky, rád by měl v rodině čtyřnohého parťákana společného dovádění.

Jurášek má momentálně kolem očí a na hlavičce demodex, kožní onemocnění, která se objevuje při oslabení organismu. Není nakažlivé. U Juráška se objevilo po očkování. Už dostal tabletu Bravecto, za pár dnů ho čeká ještě jedna, která by ho měla úplně uzdravit.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Bravecto. Jurášek půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Juráška nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.