Laila - Be My BestFriend - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžná a roztomilá holčička, malé černé sluníčko, hledá nový domov, kde ji budou milovat a budou připraveni z ní udělat nejšťastnějšího pejska pod sluncem. V dospělosti odhadujeme střední velikost s hmotností cca 15 kilo (je to náš odhad - fotky maminky přiloženy). Nyní má cca 5 kilo a 2 měsíce. Laila se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Laila se svými brášky pomalu dorůstá do věku, kdy už jí společnost milované maminky nestačí, a bude chtít vyrazit do velkého světa. A my jsme jí slíbili, že jí s tím pomůžeme a najdeme tu nejlepsí rodinu pro malou statečnou psí slečnu.

Tak tedy, hledáme pro Lailu rodinu, které nebudou vadit loužičky uvnitř domu, protože Laila nechce být venkovní pejsek, ráda spí v měkkém pelíšku. Venku v boudě by jí bylo smutno, chce být nablízku své nové rodině. A protože maminka po ní zatím všechno uklízela, Laila ještě neví, že doma se nečurá ani nekaká. To už bude na nové rodině, aby princezně všechno trpělivě vysvětlila. Zároveň by se měla rodina obrnit velkou dávkou trpělivosti a shovívavosti, protože malá štěňátka, jako je Laila, poznávají svět svými zoubky. A je lépe nelpět na materiálních věcech a s úsměvem na rtu raději přecházet všechny domácí nehody. Laila, stejně jako všichni pejskové, na to brzy přijde, že některé věci velcí a rozumní pejskové raději nedělají.

Zkrátka hledáme pro Lailu laskavou, milující a aktivní rodinu, se kterou se Laila nebude nudit, a která z Laily vychová spokojeného a šťastného psa.

Pokud si myslíte, že jste pro Lailu ta pravá rodina, určitě se jí ozvěte, moc ráda by už začla s poznáváním velkého světa, který jí toho má tolik co nabídnout.

Očkovaná základní štěněčí vakcínou, čipovaná, odčervená. Laila půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Lailu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme.