Albi - Amazing Fluffy Angel - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Největší miláčeka a mazlík pod sluncem hledá svoji vysněnou rodinu, která ho bude milovat a bude připravena mu snést modré z nebe. V dospělosti odhadujeme střední velikost s hmotností do 20ti kilo (je to náš odhad). Nyní má cca 12 kilo a 6 měsíců. Albi se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Albi je naše usměvavé sluníčko, miluje společnost lidí, hopká svým jedinečným způsobem kolem člověka, dokud ho svým pohledem nepřesvědčí, aby ho začal hladit. V tu chvíli je Albi je nejšťastnější na světě, slastně přivírá očka a užívá si každý dotek, to dokonalé souznění duší.

Albi má slabší zadní nožičky, tento problém má zřejmě neurologický původ, nejpíš kvůli prodělanému zánětu někdy v minulosti. Momentálně Albi bere neuromultivitamínové přípravky, užívá si pravidelný pohyb, hydroterapie, dornovu metodu. Všichni společně s ortopedem věříme, že díky správné péči a kvalitní stravě se nožičky začnou brzy lepšit.

Co je však důležité, Albi nemá žádné bolesti, vůbec netuší, že se jeho způsob pohybu liší od běžného pohybu zdravých pejsků, běhá s větrem o závod, s přehledem předběhne pomalejší pejsky, dostane se všude, kam potřebuje, a vypadá, že mu ke spokojenému životu nic nechybí. Tedy vlastně něco ano, jeho milovaná rodina, se kterou bude moct prožít každý den naplno, rodina, která se nezalekne jeho drobného hendikepu a dá mu veškerou lásku světa. Albi s nimi asi nebude šplhat po horách, ale běžné procházky a výlety zvládne s přehledem a bude si užívat jejich vzájemnou přítomnost.

Hledáme pro Albiho rodinu, která mu bude schopná poskytnout potřebnou péči - není to nic náročného, Albi by měl dostávat kvalitní stravu, vitamíny a doplňky stravy, dostatečnou dávku pohybu, moc by mu prospělo plavání, jednoduché cvičení s nožičkama, dornovka. Na oplátku Vám Albi ukáže, co znamená opravdu někoho milovat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Albi půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Albiho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.