BERTÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Maltézský psík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis


" Jmenuji se Bertík a jsou mi 4 roky. Přijel jsem do Dočasek nedávno a první dny jsem se trochu rozkoukával. Cizích jsem se bál, ale na tetu jsem si rychle zvyknul a se svou novou paničku budu krásně a spokojeně žít. Jsem malý kříženec, vážím 6.5 kilo, trochu potřebuji vykrmit, ale to všechno hravě zvládnem. S pejsky i s fenkami jsem kámoš a rád si s nimi hraju a dovádím, určitě bych uvítal i psího kamaráda doma.
Jsem hodný mazlivý kluk, jen mi musíte dát čas, zvyknout si a získat důvěru k vám. Jsem háklivý na chytání za krkem za obojek a proto na mě nemůžete jít moc hrr, jinak panikařím. Rád bych našel trpělivou rodinku, která na mě nebude spěchat a bude mě mít ráda jako teta, váš Bertík."

Bertík je 4 letý kříženec, asi maltézáčka, váží 6,5 kilo a dostal se k nám od původním majitelů. Když přijel, bál se o sebe a neváhal se ohnat, když ho člověk bral za obojek, nebo ho chtěl koupat apod. Potřeboval trochu času, zvyknout si na cizí a nové lidi a situace, které neznal.
V dočasné péči už funguje skvěle, nechá se připnout vodítkem a těší se ven, je veselý a hravý, se psy vychází skvěle a má moc rád procházky a dovádění venku na zahradě. Je 100% čistotný, zvládá jízdu autem, se svými lidmi se mazlí a miluje jejich společnost. 
Bertík by se hodil k trpělivějším páníčkům, kteří mu dají spoustu lásky a pochopení, bude z něj moc príma parťák, pokud na něj nebudete tlačit.
Bertík je odblešený, čipovaný, odčervený, kastrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, po předchozí návštěvě v dočasné péči po dohodě s Dominikou v Praze, s úhradou adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705.

Za fotečky děkujeme Broňa Hrubešová