Hači - Keep Smiling :) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý, aktivní a nekonfliktní Hači hledá svoji vysněnou rodinou, která ho bude milovat, a se kterou prožije ten nejkrásnější psí život. Hači je pejsek menší střední postavy s hmotností kolem 16ti kilo, má 1,5 roku. Jedním z jeho předků byl zřejmě stafordšírský bullteriér. Hači se nachází v útulku na Slovensku, po dohodě bude zajištěn převoz pejska k nové rodině.

Hači je věčně usměvavý miláček, který bude svého člověka milovat nade všechno na světě. Bude skvělým parťákem na dlouhé výlety a túry, stejně tak dokáže lenošit a dělat Vám společnost při čtení knihy. Nezkazí žádnou srandu. Rád se mazlí a chodí si pro pohlazení. Miluje míčky a s chutí se naučí nejrůznější triky, jen aby si užil společný čas strávený po boku svého pána.

Hledáme pro Hačiho pohodovou rodinu, kterou baví procházky do přírody, výlety, a při jejich aktivitě jim chybí čtyřnohý parťák. Hači b rád bydlel v rodinném domě s přístupem dovnitř a pelíškem v blízkosti svých milovaných. Doporučujeme ho spíše ke starším dětem - od cca 8mi let. Děti ho v útulku berou n každodenní venčení a Hači si jejich společnost neskutečně užívá.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Hači půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. V případě zájmu o Hačiho nám prosím kontaktujte útulek rmailem Cernanek16@azet.sk. Děkujeme :)