Boss - Real Friend Indeed - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Přátelský, nekonfliktní a věčně usměvavý Boss hledá svoji vysněnou rodinu, se kterou pozná všechny krásy světa i kouzlo měkkého pelíšku v blízkosti svých milovaných. Boss je většího vzrůstu, jedná se zřejmě o křížence německého ovčáka, je mu dohadem 4-6 let. Nachází se v útulku na Slovensku, po dohodě bude zajištěn převoz pejska k nové rodině.

Boss je naprosto skvělý a úžasný společník, dokonalý pan pes v nejlepších letech, miluje lidi, těší se z každé procházky, zbytečně neskáče a neštěká, na vodítku netahá, je klidný a vyrovnaný. Nejde nám do hlavy, jak se někdo mohl zbavit tak skvělého psa. 

S fenkami je Boss nekonfliktní, rád si s nimi hraje, vždy uvítá psí-holčičí společnost. Se samci není odzkoušeno. Boss je po operaci komplikované zlomeniny zadní nohy, na kterou mírně kulhá.

Boss hledá nový domov ideálně v rodinném domku se zahradou, s přístupem dovnitř. K lidem, kterým nebude sloužit jen jako zvonek u dveří. Boss dokáže dům ohlídat, mnohem radši by ale uvnitř pomáhal s vařením nebo by dělal tichou společnost při čtení knihy. Boss je prostě miláček, však sami uvidíte.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Boss půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 50 euro. V případě zájmu o Bosse nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Děkujeme :)