Crowley - Joy and Fun - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý a věčně usměvavý chlapeček hledá svoji milovanou rodinu, která ho udělá nejšťastnějším pejskem na světě. V dospělosti odhadujeme střední velikost s hmotností do 20ti kilo (je to náš odhad). Nyní má cca 5 kilo a 4 měsíce.

Crowley je náš malý šibal, je velmi chytrý, což nám dává každý den pocítit. Vždy vymyslí novou rošťárnu, baví ho, když ho s ponožkou v tlamičce honíme po zahradě, při návratu ze zahrádky s námi hraje hru na schovávanou. Neuniknou mu žádné otevřené dveře, cokoli upadne na zem, je automaticky jeho. Všechno, co mu život příhraje do cesty, bere jako výzvu. 

Rád běhá a čmuchá po zahradě, napodobuje starší kamarády a učí se od nich hrabat díry, štěkat na sousedy a hledat spadená jablíčka pod stromem. Miluje přetahování se o uzlíky, nošení míčků. Moc rád jí, ale nikdy z něj nejspíš nebude kulička, má dlouhé nohy, které musí být pořád v pohybu. Jeho hlavička hravě zvládne cokoli nového, co se Crowleyho budete snažit naučit. 

Hledáme pro Crowleyho aktivní rodinu, která přivítá malého akčního rošťáka s nadšením. Crowley se nerad nudí, v podstatě to ani neumí, proto prosím dobře promyslete, jestli je to ten pravý pejsek pro Vás. Pokud stejně jako on chvíli neposedíte, milujete výzvy, výlety a dobrodružství, určitě se mu ozvěte. Získáte v něm toho nejlepšího psího přítele pod sluncem.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Crowley půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace v dospělosti je podmínkou adopce. V případě zájmu o Crowleyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.