MARLEY šp

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

❤️MARLEY ❤️606 175 317 tel.
Mladý, krásný a chytrý pes. A na slovo chytrý klademe velký důraz.
Marley je mix staff a je mu 13 měsíců. Je to ale kus chlapa. Váží 30 kg a míry má jako topmodel.... svou výškou 58 cm, obvodem hrudníku 71 cm a obvodem krku 43 cm "vyčnívá z davu"???? Je si vědom své krásy a chytrosti.... podle toho se taky chová. Vycítí, zda si s vámi pohraje a VY ho budete poslouchat, nebo zda jste osobnost a bude poslouchat ON. Zhodnotí situaci a hned se podle toho zařídí.
Marley je hravé, veselé a učenlivé trdýlko. Umí základní povely, do bašty se pustí až na povel a je to vyloženě vítací typ. Divoce vítá každého, kdo vejde do dveří. Na vodítku umí ale když uvidí nebo ucítí něco co ho zajímá, trochu táhne. Jinak je venku poslušný. Se psy vychází velmi dobře. Je socializovaný. Ale ti malí nebo starší jeho radost ze setkání občas nesdílí. Je na ně moc hrrr a divoký.
Má rád plyšové hračky, občas si půjčí vaše ponožky a taky polštář.
Marley je celkem majetnický, je vhodný jako jedináček, nejlépe k muži, z kterého je cítit přirozená autorita a důslednost. Na ženy zkouší co mu projde. Když projde, přebírá velení on ????
Nynější páníčci neumějí přitvrdit a nechtějí aby jim mladý Marley přerostl přes hlavu a raději mu hledají domov na míru, kde by mu mohlo být dáno i více času.
Hledá domov kde mu bude nastaven pevný řád, pravidla, dostatek vyžití jeho temperamentu a dostatek vybití energie. Nejlépe domov se zkušenostmi s plemenem.
Marley je zdravý, očkovaný a čipovaný hafan. Do nového domova půjde po předkontrole spojenou s adopcí a sepsání adopční smlouvy.

Zájemci mohou volat nebo psát sms na číslo 606 175 317 (později odpoledne nebo večer)