Fredy - Sweet Fluffy Angel - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Starší, hodný, umazlený a oddaný pejsek Fredy, naprostý úžasňák a pohodář, hledá svoji milující rodinu, díky které bude moct konečně poznat, co je to mít rád. Tim je střední velikosti. Nachází se v útulku na Slovensku, převoz pejska k nové rodině útulek nezajišťuje.

Fredy měl svého pána, který se o něj vůbec nestaral, a tak se Fredy většinu svého dosavadního života potuloval po vesnici, nikoho nezajímal, spíš byl všem na obtíž. Neměl pelíšek, spával na studené zemi, přítomnost mu dělaly jen hvězdy na nebi a jeho hladové kručící bříško. Je smutné, že teprve až v útulku si poprvé začal připadat doma.

Fredy je neuvěřitelné sluníčko, dosavadní nezájem člověka se na něm vůbec nepodepsal, možná právě naopak, Fredy se snaží dohnat všechny ty roky, kdy byl přehlížený a odstrkovaný, a nejraději by se pořád jen tulil. Miluje přítomnost člověka a veškerý kontakt s ním. Na svůj věk je stále aktivní a nadšeně si užívá každodenní procházky i výlety do přírody. Neustále vrtí ocáskem a ze všeho se raduje. Je to úplně pohádkový pejsek, ztělesnění dobra.

Hledáme pro Fredyho rodinu, která bude mít čas se mu věnovat, zahrne ho láskou a ukáže mu, že svět je krásné místo k žití. Fredy by se skvěle hodil ke starším lidem, které by věrně následoval na každém kroku a stal se jejich milovaným psím parťákem. Je to nenáročný pejsek, ke spokojenosti mu stačí měkký pelíšek v blízkosti svých milovaných, mistička s jídlem, procházky a Vaše přítomnost. Nový majitel pak na oplátku dostane nekonečné množství lásky na čtyřech pacičkách, které tady budou běhat jen pro něj.

Fredy si s pejsky příliš nerozumí, fenečky má rád, hledáme mu proto rodinu bez dalších psích kluků, ideálně v domečku se zahradou, kde by mohl vesele pobíat nebo odpočívat po boku svých lidí. 

Očkovaný, čipovaný, odblešený, odčervený, kastrovaný. Fredy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku ve výši 55 euro. Fredy se nachází v Považskom Podhradí. V případě zájmu o Fredyho nám prosím volejte na telefon +421 911 290 983. Děkujeme :)