Tim - Little Sweet Angel - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Starší něžný, umazlený a oddaný pejsek Tim hledá svoi milující rodinu, díky které bude moct konečně poznat, co je to mít rád. Tim má 6,5 kilo, je přibližně velikosti čivavy nebo malho jezevčíka. Nachází se v útulku na Slovensku, převoz pejska k nové rodině útulek nezajišťuje.

Tim pochází z cikánské osady na východě Slovenska, nechceme ani domýšlet, čím si tak malý pejsek musel projít. Neměl pelíšek, spával na studené zemi, přítomnost mu dělaly jen hvězdy na nebi a jeho hladové kručící bříško. Čas se mu krátí, přesto se Timeček nikdy nevzdal svého snu, najít tu svoji milovanou rodinu. 

Tim je neuvěřitelné sluníčko, dosavadní špatné zacházení se na něm vůbec nepodepsalo, možná právě naopak, Tim se snaží dohnat všechny ty roky, kdy byl přehlížený a odstrkovaný, a nejraději by se pořád jen tulil. Timeček miluje přítomnost člověka a veškerý kontakt s ním. V útulku ho chodí venčit i děti, které si velmi oblíbil. Na svůj věk je stále aktivní a nadšeně si užívá každoděnní procházky i výlety do přírody. Neustále vrtí ocáskem a ze všeho se raduje.

Hledáme pro Tima rodinu, která bude mít čas se mu věnovat, zahrne ho láskou a ukáže mu, že svět je krásné místo k žití. Tim by se skvěle hodil ke starším lidem, které by věrně následoval na každém kroku a stal se jejich milovaným psím parťákem. Tim má hygienické návyky a obrovské srdíčko. Je to nenáročný pejsek, ke spokojenosti mu stačí měkký pelíšek v blízkosti svých milovaných, mistička s jídlem, procházky a Vaše přítomnost. Nový majitel pak na oplátku dostane nekonečné množství lásky na čtyřech pacičkách, které tady budou běhat jen pro něj.

Tim hledá rodinu bez dalších pejsků, s pejsky si příliš nerozumí, klidná vyrovnaná fenečka by nejspíš nebyla problém, přesto by byl Timeček nejraději psím jedináčkem, aby měl svoje milované lidi jen pro sebe.

Očkovaný, čipovaný, odblešený, odčervený, kastrovaný. Tim půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku ve výši 55 euro. Timeček se nachází v Považskom Podhradí. V případě zájmu o Timečka nám prosím volejte na telefon +421 911 290 983. Děkujeme :)