Laskonka Aida - Wild Sweet Love - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

12 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 12m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžná, jemná, veselá, hravá a kamarádská Aida hledá svoji vysněnou rodinu, se kterou bude moct prožít všechna dobrodružství, po kterých jen srdce husky touží, pozná teplou náruč a lásku člověka, kterou tisícinásobně vrátí. Aida je půlroční fenečka plemena sibiřský husky, nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Aida je naše usměvavé sluníčko, doposud žila na řetězu, čekala na svůj osud, až ji její původní majitel prodá. Možná by se stala jednou z mnoha feneček, které celý svůj život stráví v množírně a budou rodit jedno štěně za druhým. Naštěstí měla naše Laskonka štěstí.

Aida je veselé a hravé štěně, hned pochopila, k čemu je postel, naučila se jíst kvalitní stravu, užívá si procházky a hry s dalšími pejsky. Je to neuvěřitelný mazlík a spáč, stále však v její hrudi bije srdce seveřana, které potřebuje cítit vítr v kožíšku, běhat, toulat se se svou smečkou přírodou a užívat si život.

Hledáme pro Aidu rodinu ideálně s dalším pejskem, se zkušenostmi s plemenem husky nebo alespoň povědomím o jejich potřebách. Aidě zatím stačí běžné dovádění na zahradě a procházky, pomalu ale vyrůstá z dětského kožíšku a začíná se nudit, v tu chvíli dokáže výt tak, že ji jde slyšet na míle daleko. Aida se proto nehodí do bytu, kde by její vytí mohlo vadit sousedům. Naopak pro ni hledáme rodinu žijící v domě se zahradou, která je aktivní. Je nutné si uvědomit, že pejsci plemene husky jsou velmi nároční na pohyb. Kdo už teď netráví většinu dne v přírodě, není mu vlastní běh, nemá ambice jezdit s Aidou v zápřahu, kdo plánuje mít psa venku na zahradě nebo v kotci a jednou denně s ním zajít na procházku, ať se nám ani neozývá. Nový domov naší Laskonce budeme vybírat opravdu důkladně. Podmínkou adopce je pelíšek uvnitř domu, velké srdce jejího budoucího majitele a touha po dobrodružství. Nejraději bychom ji viděli v rodině s dalsím psím kamarádem, k úplně malým plemenům ne.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Aida půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. Kastrace fenky je podmínkou podpisu adopční smlouvy. V případě zájmu o Aidu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Aidu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :).