Bady pes RR k adopci - 1,5 roku Praha - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Ridgeback sos

Podrobný popis

Bady je krásný, k lidem moc hodný a mazlivý pes. Je mu 1,5 roku a stále hledá tu pravou rodinu. Bohužel doplatit na hloupost člověka, který si pořídil velkého psa a nějak ho zapomněl vychovávat, k tomu si přidejme pubertu a jeho stěhování z rodiny do rodiny a je Vám jasné, jak na tom chudák byl. Vystrašený, vystresovaný a nechápe co se děje, proč se stále někam stěhuje a každý na něm něco chce a hlavně to co neumí, co ho nikdo nenaučil. Každý zvolil to nejjednodušší a psa se zbavil, snad nikoho ani nenapadlo se pejskovi věnovat a udělat pro něj aspoň to základní. Nyní je Bady v dočasné péči v Praze, kde se na jeho výchově a socializaci pracuje, ale bohužel velké město a velký provoz psů pro něj není dobrý. Za každým psem chce utíkat a dost silně táhne, na velké psy reaguje dost hystericky, s malými to jde. Ale i tak se po pár dnech ukazuje, že je to vnímavý pes, učí se rád a moc si užívá zájem od člověka. Doma je hodný, čistotný, nedělá bordel a rád se pomazlí. Akorát ti velcí psi, to je u něj zatím velký problém, ale nyní je v nejlepším věku se učit a když s ním bude nová rodina pracovat bude skvělý.
Pro Baddyho hledáme domov v domku s přístupem do domu a myslím, že nejlepší by bylo menší město nebo vesnice, kde nemusí vyjít ven a potkat plno psů. Domov, kde se mu budou věnovat, naučí ho se chovat, poslouchat a hlavně už ho nikdy neopustí.
Moc za něj prosím, dejte mu šanci. Když jsem viděla video, kde byl první den v dočasné péči, chtělo se mi brečet, byl to vyděšený chudák. Když vidím jeho chování po 14ti dnech, je to neskutečné, jak se změnil, vidím opravdu jiného psa. Opravdu to chce jen mu dát šanci , nechat ho zvyknout, nechat ho v klidu se se vším seznámit a pak s ním začít pracovat. Je to mladý pes, vychováte si ho podle sebe a budete mít super kamaráda. Kdo očekává zázrak za dva dny, tak to nebude, to opravdu nezkoušejte, hrozně mu ty zrady od lidí ubližují. Pejska můžete navštívit v Praze.
Volejte prosím +420 602 152 280