Darfy - Your Funny Friend - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý, hravý a kamarádský Darfy hledá svoji vysněnou rodinu, se kterou bude moct podnikat výlety za dobrodružstvím, pozná lidskou lásku i teplý pelíšek v blízkosti svých milovaných. Darfy má 1 rok a odhadem 15 kilo. Nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Darfy je poměrně aktivní pejsek, má rád společnost lidí i dalších pejsků, se kterými si celý den hraje na zahradě, běhá za míčkem, nebo se jen tak láskyplně vzájemně okusují. S lidmi pak nejraději vyráží na procházky, mazlí se a rozdává pusinky.

Hledáme pro Darfyho aktivní rodinu, která ho nenechá zahálet, vyběhá jeho neúnavné nožičky, zabaví bystrou hlavu a naplní bříško kvalitní psí stravou. Večer pak budou společně odpočívat a plánovat další nezapomenutelný den.

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Darfy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.600 Kč. V případě zájmu o Darfyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Darfyho, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)