V REZRVACI Stella - Shine Like a Star - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžná, přátelská a umazlená psí holčička hledá svoji novou rodinu, kde ji budou milovat a hýčkat, se kterou bude moct vyrážet na výlety a pozná nekonečné množství lásky. Stella má 1 a půl roku a odhadem 20 kilo. Nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Stella je moc hodná a oddaná princezna, dosavadní život prožila zapomenutá na řetězu u domu, byla smutná a apatická, ztratila zájem o okolní svět. Naštěstí se jí podařilo dostat se z toho místa dostat pryč a poznat lepší svět.

Stella si rozumí s pejsky, ale hraje si s nimi jen výjimečně, nejvíc ji to táhne k lidem. Je neuvěřitelně mazlivá a něžná, na své lidi bude trpělivě čekat, než se jí vrátí z práce, aby si mohla užívat jejich přítomnost. Není se co divit, musí dohnat všechno to, o co byla doposud ochuzena. Ze všeho nejradši by se celý den nechala hladit, v mezičase by ráda vyrážela na procházky a výlety.

Hledáme pro Stellu hodnou a milující rodinu, která má ve svém srdci místo pro něžnou hodnou psí holčičku. Pelíšek uvnitř domu v blízkosti svých milovaných je podmínkou.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Stella půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.600 Kč. V případě zájmu o Stellu nám prosím  napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Stellu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)