Dobby - Joy and Love - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Veselý, hravý a kamarádský Dobby hledá aktivní rodinu nejépe s daším pejskem, díky které prožije krásný a bohatý život. Dobby má 1 rok a dhadem 8 kilo. Nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Dobby je černé usměvavé sluníčko, pořád pozitivně naladěný a připravený nenápadně se k Vám připlížit, přitisknout k Vám svůj dlouhý čumáček a rozdávat pusinky. Dobby miluje lidi a s nadšením si užívá každou jejich pozornost. S dalšími pejsky si skvěle rozumí, v nové rodině by měl rád psího kamaráda.

Dobby rád běhá, hraje si a dovádí. Neumí moc odpočívat, hodil by se proto do aktivní rodiny, ideálně do domečku se zahradou, s pelíškem uvnitř domu, aby byl nablízku svým milovaným lidem. V nepřítomnosti člověka má tendence štěkat, i z tohoto dlvodu pro něj hledáme domov v rodinném domě, kde by svým štěkotem tolik nerušil sousedy. Moc rád spí v posteli a tulí se.

Očkovaný, čipovaný, kastrovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Dobby půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.600 Kč. V případě zájmu o Dobbyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Dobbyho, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)