Dizzy - Sweet Best Friend - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Něžný, veselý a citlivý psí chlapeček hledá svůj nový domov, ideálně s dalším pejskem, zahradou a dětmi. V dospělosti bude střední postavy s hmotností do 20ti kilo. Nyní 14 kilo a 6 měsíců. Dizzy se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Dizzy je miláček a usměvavé sluníčko, miluje lidi a děti, nejraději by se nechal jen hladit a tulil by se, je ale malinko plachý a zpočátku zápasí sám se sebou, jestli si přijít pro pohlazení, nebo se raději držet stranou. Oporu hledá v dalších pejscích, jejichž přítomnost si vyloženě užívá. Rád si s nimi hraje, dovádí spolu na zahradě, spí v jednom pelíšku. V nové rodině by rád měl psího sourozence. Dizzy zatím moc neumí chodit na vodítku, s podporou psího kamaráda se postupně učí se nebát. Proto by se hodil spíše do domu se zahradou, kde by mohl pozvolna trénovat.

Dizzy rád běhá a dovádí, bude se skvěle hodit k aktivním majitelům, kteří ho budou brát na výlety. Pelíšek chce mít Dizzy v blízkosti své rodiny, venku by mu bylo smutno.

Pokud se Vám Dizzy líbí, máte pro něj psího kamaráda, pelíšek uvnitř domu, zahradu na běhámí a otevřenou milující náruč na objímání a hlazení, určitě se mu ozvěte, ať nemusí dlouho čekat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, ošetřený tabletou Nexgard Spectra. Dizzy půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Izzyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://drive.google.com/open?id=1cqE-W-Yl3VVyQthTd69moqZjzknKkUivlyOB1GMUqEo, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Izzyho, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)