Blondee - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

Blondee hledá domov

 

Blondee je kříženka čivavy vážící 2,5kg. Byla nám darována od majitele. Blondýnka je velmi veselá fenečka, která uvítá hodného páníčka a dalšího malého pejska či fenečku v rodině. Z počátku je trochu nejistá a plachá, ale jakmile si trochu zvykne je to veselá a roztomilá fenečka. Rozhodně nedoporučiuji pouštět  ji z vodítka a to ani na výletech, je lekavá a mohla by utéct. Je to taková křehká "květinka"

Ráda bych, aby si začala konečně užívat normálního života, proto hledáme zodpovědný domov, kde ji budou ochraňovat a mazlit. 

ZDŮRAZŇUJI, NEPŘEJI SI, ABY BYLA POUŠTĚNA Z VODÍTKA, KDE NENÍ OPLOCEN POZEMEK.

Žádám o vyplnění dotazníku, který zašlu do zprávy či na mail, takže se prosím obrňte trpělivostí :) a počítejte prosím i s variantou, že nemusíte být vybráni jako vhodní majitelé.

Nachází se u Nového Bydžova, královehradecký kraj.

Do nového domova půjde odčervená, očkovaná čipovaná, kastrovaná a ošetřena pipetkou proti parazitům.

Podmínka adopce je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku 2500,-. Adopční poplatek alespoň částečně hradí výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat. S budoucími majiteli chceme zůstat rozhodně v kontaktu i do budoucna! Podmínka je také přeregistrování čipu do 14 dnů od převzetí.

Kontaktovat mě můžete na emailu: michaela-pourova@seznam.cz, nebo na telefonu 731 478867, prosím volat až po 14.30 hodině!!. 
Naši svěřenci nejsou určeni lidem, kteří nejsou zodpovědní.