Toby - hodný x NO

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Tenhle krasavec by se vám taky rád představil!

Jeho jméno je Toby! :)

Toby je čtyři roky starý kříženec německého ovčáka. A jistě uznáte, že je to opět, naprosto jedinečný a krásný originál a skvost :).

Toby je krásný a dobře stavěný pejsek mohutnější postavy, který bohužel vyrůstal na dvorku a nikdy nic nepoznal :(

Po úmrtí svého majitele se dostal k nám do útulku. V jeho případě bychom si troufli tvrdit, že to bylo pro něj dokonce i lepší, ale možná se pleteme. Nicméně Tobyšek nikdy nepoznal vodítko, procházky, řádné hlazení, válení v postýlce se svým pánem, kamarádění s jinými pejsky, takže nevíme co vlastně chudák celé dny dělal. Asi rostl jenom jako kůl v plotě aniž by se mu někdo jakkoliv věnoval :(

O to smutnější to celé je, protože Toby je povahově naprosto úžasný pesan, během pár dní u nás se naučil spousty věcí a jde do všeho nového po hlavě a ničeho se nebojí. Velmi rád se učí nové povely hlavně když za to dostane piškotek nebo jinou mlsku! :)


Toby by rád odjel bydlet do domečku se zahrádkou na které by mohl být pánem a mít svoji volnost, ale stejně tak neporhdne ani bydlením v bytě. V bytě prozatím nikdy nebyl, ale nemyslíme si, že by to pro něj byl problém, naopak by si dle našeho názoru rychle zvyknul. :)

S ostatními pejsky nebyl nikdy bohužel řádně socializován, ovšem pokud mu někdo řekne a ukáže jak na to tak bude snášenlivý s fenkami a u opravdu zkušeného majitele by mohl vycházet i s psím klukem. :) Jak to má Toby s ostatnámi zvířátky, bohužel nevímem muselo by se tedy odzkoušet :).

Toby kromě jiných kvalit a předností, také velmi dobře a hezky hlídá! Bude vám tedy velmi rád hlídat váš baráček nebo vás jako své pánečky. :) Toby není vhodný pejsek k dětem, možná k těm větším, ale opět by se to u něj muselo vyzkoušet. Naopak nepohrdne staršími páníčky, kteří nebydlí s vnoučátky, ani sportovnějším člověkem, který se mu bude věnovat :).

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)