Judy <3 - temperamentní no x - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Další slečna na holení je naše Judy! :)

Judy je krásná dva a půl roku stará kříženka německého ovčáka. :)

Zpočátku je Judy nedůvěřiveřá a zkoumá vás tak jako po očku. Ovšem když vás pozná a zjístí, že jste její kamarád a možná pro ni máte i piškotek nebo jinou mlsku je z ní rázem vaše kámoška! :)

Judy je temperamentní paličanda, která ovšem touží po tom svém láskyplném domově, kde by ji měli rádi a ona mohla odhodit tu svoji ostražitost a mohla být spokojeným a šťastným pejskem :).

Judy by ráda odjela bydlet do baráčku se zahrádkou, na které by mohla řádit jak černá ruka! :) Ovšem nepohrdne ani bydlením v bytě, kde se k vám bude moct přitulit na gauči a užívat si pohodlí.

Judy nemá problém ani v soužití s dětmi, ale vzhledem k tomu, že je ze začátku než se otrká plašan a musí se na ni s citem, ji doporučujeme pouze k dětem větším. Ideálně tak okolo patnácti let a více. :)
Ke starším lidem ji bohužel nevidíme, je to mlaďoška a potřebuje hodně pohybu, a zábavy, takže by to nebyla dobrá volba pro starší lidi. Naopak aktivní rodinka nebo člověk je pro ní opravdu to pravé ořechové! :)

Judynka zatím nebyla správě socializovaná, ale je to opravdu chytrá holka a učí se velmi rychle. Pěkně dohání všechno, co zatím zameškala. :)

Jak by vycházela případně s druhým pejskem by se muselo vyzkoušet na procházce. Jiná zvířátka loví, takže pro ty není vhodná kandidátka na společné bydlení. :)

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)