Sporťák Jack - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Jack, „odrostlé štěně“, roztomilé, učenlivé… Pro to, abych viděl Vaší radost, pro to, abych se zavděčil, udělám vše.

Doteď jsem nepoznal lásku, pochvalu, péči. Žil jsem s kamarádem u sociálně slabých, kteří se o nás nestarali. Pak se odstěhovali, my zůstali o hladu… Ale věděl jsem kam utéct, k mé současné dočasné tetě pod spolek Psí senioři v nouzi (věkově sice nezapadám, ale přeci by mě nevyhodily). Svítila mi žebra, krčil jsem se při prudším pohybu. Ale už začínám být veselý pejsek, a jím za dva :-) Moc prosím, dejte mi domov a vše krásné, co jsem nepoznal…

Mám cca 2 roky, 26 kg. Jsem moc hodný, mazlivý, na svém pánovi visím. Na vodítku umím, netahám. Se svými milovanými budu dělat cokoli. Dočasná panička se mnou chodí i na cvičák, kde mě to moc baví. V autě o mě nevíte. Nemám problém ani s MHD. Hygienické návyky dodržuji. Je třeba trénovat samotu. Při manipulaci jsem hodný.

Psy i feny snesu. V dočasné péči jsem si jednu fenu tolik oblíbil. Od rána si hrajeme, a já se po ní opičím, je mou učitelkou. Jsem vhodný i ke kočkám. K dětem mohu k rozumným.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, u pánů, kteří mi dopřejí aktivitu, ale zároveň i výchovu.

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká, zdravotně v pořádku.

Mějte vlastní obojek a vodítko. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Volejte na 776666258, dočasná péče u Jesenice u Prahy.