Bastien - krásný cane corso x labrador - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

A další pán na holení je náš Bastíček! :)

Bastík je čtyři roky starý kříženec rasy cane corso a labíčka. Z obou plemen si Bastien vybral to nejlepší a v celé své kráse by se vám teď rád představil! :)

Bastík je povahově hodný a velmi aktivní pesan se sílou za dva! Asi by jste to do něj neřekli, ale co Bastík dělá rád, je mazlení :).
Prošel základní výchovou, takže poslouchat umí hezky.

Bastien není pejsek nikterak zlý nebo ostrý, do útulku se nedostal, protože by něco pokazil, někoho pokousal a podobně. Byl přivezem majitelem, který se dostal do složité situace a Batíka si nemohl nechat. :(

Jak se na tom Bastík ve vztahu k jiným pejskům? Inu je to pořádný chlapák, a fenečky zbožňuje. S psími kluky už je to trošku složistější a tam si Bastík vybírá, podle toho jak jsou mu kluci sympatičští. :)
Co jsme zatím vypozorovali, tak kočiček si zatím nevšímá, ale má v sobě nějaké lovecké pudy, takže ho úplně ke kočičákům a ostatním zvířatům nemůžeme doporučit. Aby nám je Bastík nechtěl totiž ulovit! :)

Bastík je hodný pejsek a nedělají mu problém ani dítka. Ovšem dáme ho pouze k dětem starším deseti let. Vzhledem k Bastíkově velké síle, by bylo vhodnější aby už dítka byla větší. :)


Bastík by rád odjel bydlet spíše k domečku se zahrádkou, kde se bude moct proběhnout, vyhřát se na sluníčku a natáhnout se :). Jak by si zvyknul v bytě nevíme a nedokážeme odhadnout, možná by se s tím taky popral. :)


Bastík není pesan vhodný ke starším lidem, má obrovskou sílu a spoustu energie. Hodí se tedy spíš k nějaké aktivnejší rodině nebo lidem, a většími dětmi nebo bez nich. Třeba i s psí kamarádkou, za kterou bude rád! :)

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)