Aslan - usměvavý a hodný pitbull - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Aslánek, je krásný dva a půl roku starý zástupce rasy pitbull. :)

Do útulku se nedostal, kvůli žánému svému problému, který by měl, ale kvůli tomu, že jeho původní majitel si toho bohužel naložil na sebe víc, než by mohl zvládnout a tak skončil Aslánek u nás v útulku. :(

Ovšem to by to nebyl Aslan, kdyby si z toho něco dělal nebo na lidi zanevřel! Ze začátku jsme si mysleli že na nás cení zuby a že se mu nelíbíme, ale to chlapisko se na nás celou dobu smálo! Nádherným úsměvem od ucha k uchu! <3

Aslánek je nádherně stavěný pesan s obrovskou silou, kterou si moc neuvědomuje, a jde tedy do všeho opravdu naplno! :) Určitě je potřeba s jeho velkou silou počítat. Co dalšího by se dalo o Aslánkovi říct? Jak můžete sami na fotkách vidět zbožňuje mazlení, ale taky je to pořádné hyperaktivní torpédo! Sedět jen tak na zadku, to on rozhodně nebude :). Prošel zřejmě základem nějaké výchovy, takže poslouchat umí, ale určitě by bylo dobré aby s ním nový páníček dále pracoval, je to chytrý pejsek, a byla by škoda jeho potenciálu nevyužít :).


Aslánek by si jako své nové bydlení přál domeček se zahrádkou s přístupem do tepla a kontaktem se svou novou rodinou :). Nepohrdne ani bydlení v bytě! Máme podezření, že gauč by mohl být jeho opravdová láska :)!


Pokud by ste si chtěli Aslánka adoptovat a máte děti, ta možnost tady je, ale pouze k dětem starším patnácti let. Výchozím bodem pro soužití Aslánka s dětmi budou samozřemě rodiče, takže je potřeba nastavit
vztah mezi dítky a pesanem správně od první chvíle. :)

Aslan je obrovský silák a nehodí se tedy ke starším lidem! Naopak ocení aktivní, sportovně založené páníčky, výlety, procházky a podobně.

Ostatní pejsky si Aslánek vybírá, podle sympatií. K jiným zvířátkům to není vhodný pesan.

Nového páníčka budeme Aslanovi vybírat opravdu pečlivě a dáme ho pouze člověku zkušenému, pro kterého to nebude první pejsek. :)


!!!! PODMÍNKOU ADOPCE ASLÁNKA BUDE KASTRACE!!!!
(Pokud již teď víte, že pro vás bude kastrace problém, prosím na Aslana nevolejte.)

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)