Robinsonka - Shy But True Love for You - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Robinsonka - Shy But True Love for You - Vlčí Doly ❤️

Něžná roztomilá princezna by ráda našla svoji vysněnou rodinu. Ještě nikdy neměla to štěstí být někým milovaná, přitom po ničem jiném v životě tolik netouží. Má odhadem 6 let a 15 kilo, je kříženec nejasného původu, nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Robin je roztomilé psí sluníčko, má moc ráda hlazení, a ještě radši rozdává pusinky. Kdykoli a kdekoli, je to její vášeň, které nedokáže odolat. Oblíbila si procházky, pobíhání po zahradě a čmuchání. Miluje jídlo, což se trošičku podepsalo na její figuře, ale Robin si z toho nic nedělá, vždyť bude brzy jaro a ona zase všechno vyběhá.

Robin běžně funguje s dalšími pejsky, ale až na výjimky si s nimi nehraje, často na ně zavrčí, aby jim dala najevo, že vstoupili do jejího životního prostoru, ale nikdy se s nikým neprala. Na zahrádce už jsou zase kamarádi, doma pak všichni společně spí v jedné posteli. Myslíme, že to má naučené z minula, raději zavrčet, aby měla od všeho klid. Přitom tak moc touží po kamarádovi, má v tom chudinka trochu zmatek.

Robin má ráda procházky, ale co si budeme namlouvat, měkký pelíšek a dopolední, polední, odpolední nebo klidně i půldenní šlofík je taky super. Robin by se skvěle hodila klidně ke staršímu člověku, který má rád pohyb, ale místo celodenní túry raději stráví odpoledne na zahrádce na sluníčku nebo u dobré knížky, kde mu bude Robin věrnou společnicí. Pokud Vás pohodová Robin zaujala, ozvěte se jí, prosím, ať konečně taky pozná, jk krásné je být milovaná. Další fotky co nevidět doplníme, klidně si o ně napište.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Robin půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 2.500 Kč. V případě zájmu o Robin nám prosím vyplňte napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.  Děkujeme :)