Joey - I Believe In Love - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Veselý, kamarádský a neustále usměvavý Joey hledá svoji vysněnou rodinu, která ho bude milovat celým svým srdcem, bude ho brát na dlouhé procházky a výlety a už nikdy ho neopustí. Jeoy je roční kříženec německého očáka, je poměrně velký, váží 32 kilo, přesto by rád našel domov s přístupem dovnitř. 

Joey je neuvěřitelný dobrák a pohodář, konečně se může usmívat a užívat si všechny krásy světa - miluje lidi a procházky, je neskutečně vděčný za každé pohlazení. Má rád další pejsky a společné dovádění a běhání s nimi je pro Joeyho největší radostí. Ještě víc však pro něj znamenají jeho milovaní lidé, nejraději by se nechal nonstop hladit a pro pohlazení by si přiběhl až na kraj světa.

Hledáme pro Joyeho rodinu, která se nelekne jeho velikosti, naopak ji spíš ocení, která mu poskytne všechno, o čem si Jeoy zatím jen snil - procházky, společnost lidí a případně i dalších pejsků, plnou mističku a měkký pelíšek v blízkosti svých blízkých. Joey by rád poznal, co je to být správným a vychovaným psem, aby mohl své rodině dělat samou radost. Hodil by se k aktivním lidem, může být i v rodině s dětmi, jen je třeba myslet na to, že je Joey velký pes, který má sílu, energii a chuť běhat a skákat a žít naplno. Pokud se Vám Joey líbí, ozvěte se mu, aby nemusel na svou vysněnou rodinu dlouho čekat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Joey půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa. VV případě zájmu o Joeyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.