Luna - Love Is Real, Love Is Here - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Nádherná usměvavá psí holčička hledá svoji vysněnou rodinou, která ji bude milovat přesně takovou, jaká je, zajistí jí nádherný psí život a hlavně ji nikdy neopustí. Luna má 2 a půl měsíce, v půlce března ji čeká další očkování, po kterém bude moct odejít do nového domova. V dospělosti očekáváme střední vzrůst. 

Luna je malé nechtěné štěňátko, pomalu se rozkoukává a poznává svět, a dělá velké pokroky. Všechno nové ji baví, ráda si hraje s dalšími pejsky, seznamuje se s hračkami a světem lidí, ve kterém jí už nikdo neubližuje. Luna je zatím taková malá nepopsaná kniha, neznáme její rodiče, nevíme, jak bude Luna v dospělosti vypadat, to bude pro nás všechny překvapením, kdo by ale neměl rád překvapení. Nová rodina si z ní vychová skvělého pejska, vše bude záležet jen na jejím přístupu a výchově.

Pokud Vás malá Luna oslovila, určitě se jí ozvěte, odhadujeme, že se zájemci o její adopci adopci se roztrhne pytel. Luna je totiž slečna úžasňáková.

Očkovaná, čipovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Luna půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa. V případě zájmu o Lunu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.